Loading

PARO YILDIZLARI

TEMİZ TUVALET

ONLİNE İŞLEM MERKEZİ

BİZDE PARO YILDIZLARI TOPLULUĞU ÜYESİYİZ...

Paro Nedir? 

Paro, tüm Parolu kart sahiplerine, Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazandıran bir sistemdir. Kazandıklarınızı Paro Yıldızlar Topluluğu’nun herhangi bir üyesinde kullanabilmenizi sağlar.Tek yapmanız gereken, ister kredi kartı ya da ister nakit ödeyin , kartınızı ödeme sırasında göstermektir.

İşte Paro Yıldızlar Topluluğu:


Size Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazandıracak ve kullandıracak olan noktalar işte bu üye markalardır. Kapısında Paro yıldızı gördüğünüz her nokta Paro Yıldızlar Topluluğu üyesidir. Türkiye’nin dört bir yanında Paro Yıldızlar Topluluğu üyelerini görebilirsiniz.

Tek bir Parolu kart yeter. 

Şu anda cüzdanınızda aşağıdaki kartlardan birisi ya da Worldcard’ınız varsa siz de Parolusunuz. Unutmayın tek bir Parolu kartla Paro Yıldızlar Topluluğu’nun her noktasında Paro avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Eğer birden fazla kartınız varsa, kartlarınızdaki Paropuanları bir hesapta toplayıp, kartlardan herhangi birini kullanmaya devam edebilirsiniz.
Paro Yıldızlar Topluluğu’nda geçerli fırsatlar için  www.paro.com.tr

FASTFOOD

Pizza İtalyan kökenli bir hamur işi yemeğidir. Üstüne birçok malzeme konulabilir. Kaşar peyniri, sosis, domates, salam, biber, zeytin, mısır gibi ana malzeleri dışında birçok değişik malzemenin konulduğu pizzalar da bulunmaktadır. Özellikle anavatanı olan İtalya'da  birçok pizza türü geliştirilmiştir. Dünyanın birçok yerinde pizza evlere servis edildiği için tüketimi oldukça yüksektir.

 

 

 

 

 

 

 

Adana, Kuşbaşı ve Tavuk Izgara çeşitlerimizle ağzınıza layık lezzetler istasyonumuz bünyesinde bulunan Fastfood mekanımızda sizlere sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Günlük taze simit ve poaçalar çay eşliğinde sizler için...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İSTASYONUMUZ

 

 

 

 

 

 

 

HAKKIMIZDA

henüz içerik eklenmedi...

OPET REKLAMLARI

   

   

   
 
   
 
 
 
 
 


  

ÖNERİ VE ÖDÜL SİSTEMİ

OPET Öneri ve Ödül Sistemi

Tüm çalışanlarımızın katılımına açık olan ve gerek elektronik, gerekse yazılı doküman olarak verilebilen öneri sistemimiz ile sürekli gelişim faaliyetlerimiz desteklenmektedir.

“İşi yapan, o işi en iyi bilendir” felsefemiz ile sürekli iyileştirme anlayışımız içinde, çalışanlarımızdan öneri sistemini sürekli beslemeleri ve onların gerek küçük adımlı iyileştirmeler gerekse büyük adımlı iyileştirmeler ile süreçlerimizin etkinliğini artırmaya katkıları beklenmektedir. 

Çalışanlarımız tarafından verilen öneriler Öneri Değerlendirme Komitesi tarafından değerlendirilmekte ve her öneri için öncelikle öneri veren çalışanımıza teşekkür edilmekte, kabul edilmesi ve uygulamaya alınmasının ardından ise Opet Kriterleri doğrultusunda çalışanlarımız tanınmakta, onurlandırılmaktadır.

AVCILAR KULÜBÜ ÜYELERİNE NİSAN AYI BOYUNCA OTO İÇ-DIŞ YIKAMA ÜCRETSİZ

Opet Yurtpet Petrol olarak, Karaman Avcılar Derneği üyelerine oto iç-dış yıkama hizmetini NİSAN ayı boyunca ücretsiz olarak hizmet verilecektir.

OPET’İN YENİ KARAKTERİ “ OPEDO ” Kusursuza Yolculuk İçin Yollarda…

 OPET’in “Kusursuza Yolculuk” serüveni artık OPEDO ile devam edecek.  OPEDO’nun OPET’in Ultra Force ürünü için süperstar Ajda Pekkan ile kamera karşısına geçtiği ilk filmi bu akşam ulusal televizyon kanallarında yayınlanmaya başlıyor. “Opedo Yollarda” sloganı ile maceradan maceraya koşacak olan OPET’in yeni karakteri OPEDO, bir kahraman değil içimizden biri.